• Restauracja Mała zaprasza
  Restauracja Mała zaprasza
 • miłe i smaczne chwile...
  miłe i smaczne chwile...
 • rodzinne spotkania w klimatycznych wnętrzach
  rodzinne spotkania w klimatycznych wnętrzach

Szanowni Goście, w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego i ze względów wspólnego bezpieczeństwa, informujemy o ograniczeniu sprzedaży w naszej restauracji.

Od 15.03.2020r do odwołania prowadzimy jedynie sprzedaż dań na wynos. Menu dostępne jest na stronie internetowej www.resturacjamala.pl  oraz na facebooku obowiązuje od 15.03.2020r.

Zamówienie można składać telefonicznie : 87 610 80 05 lub mailowo : rm@restauracjamala.pl , restauracja pracuje w godzinach 11:00 -15:00. Płatność tylko kartą.

Osoby z wykupionymi obiadami abonamentowymi mogą zamawiać obiady jedynie przez telefon lub adres mailowy, dania tylko na wynos z  odbiorem własnym.

Restauracja Mała

Restauracja Mała powstała w roku 1992. Od początku swojego istnienia starała się jak najlepiej przyjmować swoich gości, traktując ich jak dobrych znajomych. Mała trzykrotnie od czasu jej powstania, przeżyła metamorfozę wnętrz – drugą w roku 2011 wraz ze zmianą właściciela i trzecią powiększając swoje wnętrze w roku 2017.

Restauracja Mała posiada swój klimat, łączący tradycję i delikatność z elegancją i wyrafinowaniem. Jest doskonałym miejscem na uroczyste chwile: obiady weselne, chrzciny, komunie, uroczyste obiady rodzinne, spotkania biznesowe, romantyczne wieczory z ukochanymi i przyjemne spotkania z przyjaciółmi.

Jasne otwarte wnętrza przenika świetlistość przeszkleń werand i różnorodność oświetlenia, które pozwala uzyskać różne nastroje dostosowane do charakteru uroczystości czy spotkań. Restauracja Mała dokłada wiele starań by doskonalić ofertę gastronomiczną, obsługę i wnętrze z myślą o kliencie.

 • wnetrze1.jpg
 • wnetrze2.jpg
 • wnetrze3.jpg
 • wnetrze4.jpg

 

Zapraszamy do odwiedzenia
Restauracji Mała

i poznania „naszych smaków”

ornament

RESTAURACJA MAŁA
Ełk, ul. Wojska Polskiego 72 A
tel. 87 610 80 05 tel. 726 888 788
rm@restauracjamala.pl

Zapraszamy codziennie

w godzinach 1100 - 2100