Szanowni Goście, w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego i ze względów wspólnego bezpieczeństwa, informujemy o ograniczeniu sprzedaży w naszej restauracji.

Od 15.03.2020r do odwołania prowadzimy jedynie sprzedaż dań na wynos. Menu dostępne jest na stronie internetowej www.resturacjamala.pl  oraz na facebooku obowiązuje od 15.03.2020r.

Zamówienie można składać telefonicznie : 87 610 80 05 lub mailowo : rm@restauracjamala.pl , restauracja pracuje w godzinach 11:00 -15:00. Płatność tylko kartą.

Osoby z wykupionymi obiadami abonamentowymi mogą zamawiać obiady jedynie przez telefon lub adres mailowy, dania tylko na wynos z  odbiorem własnym.

Restauracja Mała proponuje naszym Klientom dwie sale na uroczyste spotkania :
salę główną na 30 miejsc i salę bankietową na 26 miejsc.

Obie sale utrzymane w tej samej klasycznej stylistyce , wyposażone w najwyższej klasy klimatyzację i doskonałe nagłośnienie. Obie posiadają telewizory, które mogą posłużyć jako ekran do prezentacji biznesowo- szkoleniowych jak i wyświetlenia rodzinnego albumu zdjęć.

Jasne wnętrza w ciepłych pastelowych kolorach i eleganckim klimacie są idealnym miejscem do celebrowania ważnych chwil rodzinnych i biznesowych. Odświętne nakrycia stołów, kwiaty, świece, smaczne dania, dobre trunki i dobrana do okoliczności muzyka.

Oto oferta, która pozwoli Państwu uczcić ważne chwile i podjąć swoich gości w piękny i smaczny sposób. Zapraszamy !

Nasza oferta

Spotkania biznesowe

Restauracja Mała położona w centrum miasta jest idealnym miejscem spotkań biznesowych i niewielkich konferencji. Sale wyposażone w klimatyzację, nagłośnienie i sprzęt TV umożliwiają sprawne przeprowadzenie wykładów i prezentacji w luksusowych warunkach.

Czytaj więcej...

Spotkania rodzinne

Restauracja Mała posiada swój klimat, łączący tradycję i delikatność z elegancją i wyrafinowaniem. Jest doskonałym miejscem na uroczyste chwile: obiady weselne, chrzciny, komunie, uroczyste obiady rodzinne, romantyczne wieczory z ukochanymi i przyjemne spotkania z przyjaciółmi.

Czytaj więcej...